Tere, mina olen Nida - rännakumeetodi praktik, terapeut ja koolitaja.

rännakuteraapia šamanism terapeut rännak šamaanirännak trumm trummirännak

Mul on siiras rõõm, et oled siia jõudnud. Et Sinu usaldus minu vastu saaks kasvada ja saaksid tunnetada, kuidas meie koostöö võiks Sulle panustada, siis räägin mõne sõnaga enda arenguteest, õpingutest ja väärtustest.

Olen Rännakuterapeut, kelle kutsumuseks on hinge tervendamine ja seeläbi igas inimeses särava teemanti väljatoomine. Tervendamise ja spirituaalsuse vastu olen huvi tundnud juba üle 20 aasta, millest viimased 10 aastat olen pühendanud ka sihipärastele õpingutele. Terapeudi kutse omandasin 2014-2017 rahvusvahelise õppekava The Journey Practitioner (Rännakuterapeut) käigus läbides erinevaid koolitusmooduleid ja retriite Eestis, Hollandis ja Indias. Enne seda lõpetasin  Universuse kooli teemal “Tegelike võimete avastamine. Enda ja teiste tervendamine.” Iika keskuse süvaõppes olen õppinud avama ja kasutama veelgi enam oma selgeltnägija võimeid. Lisaks olen läbinud arvukalt teisi koolitusi/õppepäevi erinevatel teemadel nt reiki, kristalliteraapia, kristallireiki, laste ärksameelsuse äratamine, transpersonaalne psühholoogia, coaching, supervisoon, kovisioon, šamanistlik tervendamine, vibroakustiline massaaž, heliteraapia, tervendava aia rajamine, taimeravi, tantristlikud praktikad, erinevad naise tervisele suunatud tervendusmeetodid jne.

Pidev õppimine, areng ning enesetäiendamine on minu motoks ja elukireks. 

Hetkel olen enda teadmisi täiendamas Herbaticumis, et veelgi sügavamalt mõista taimede energeetilisi sõnumeid ja tervendavat väge ning tuua need oskused ja taimemaagia ka nende armaste hingedeni, keda tee minu teraapiateni juhatab.

Samuti alustasin 2022 aastal Eesti Konstellatsioonide Instituudi poolt korraldatavat süsteemset konstellööriõpet rahvusvaheliste lektoritega, Minu juhendajateks sellel kursusel on Bert Hellingeri vahetud õpilased, maailma tipp-konstellöörid Tiiu Bolzmann (Saksamaa), Marianne Franke-Gricksch (Saksamaa), Joan Corbalan (Hispaania), Susana Sciarresi (Argentiina), Stephan Hausner (Saksamaa), Antonia del Castillo (Hispaania).  Šamanistlikud praktikad on mulle õpetanud, et vereliinide väge on võimatu alahinnata. Soovin seda teemat sügavuti tundma õppida ka konstellatsiooni vaatevinklist. 

Individiaalsete teraapiasensside käigus aitan leida sisemist harmooniat, jõuda lähemale oma elueesmärgile, terveneda füüsilistest haigustest ning hingehädadest. Maagilised rituaalid ning loodus- ja kaitsevaimudega suhtlemine on loomulik osa minu igapäevast. Minu loitsud sünnivad inspireerituna loodusjõududest, pööripäevadest, kuust ja päikesest, emakesest Maast. Samuti saadavad minu tegemisi väekad kaaslased – taro kaardid, šamaanitrumm ja Tiibeti laulvad kausid.

Oled armastusega oodatud!

Nida 

Minu väärtused

 • Ma teen kõik, mis minu võimuses, et Sind toetada ja tervendada, kui oleme vastuvõtu kokku leppinud. Ma ootan Sinult, et teed samasuguse pühendumusega teise poole, teed praktikaid ning koduseid ülesanded, mis Sulle annan. 
 • Tegelen pideva õppimise ja enesearendamisega. Minu oskused ning seeläbi ka minu poolt pakutavad teraapiad ja teenused täienevad vastavalt sellele pidevalt. 
 • Kui Sa ei tea, millist teraapiat soovid, leiame koostöös Sulle parima lahenduse.
 • Kui ma ei saa Sind mingil põhjusel aidata, siis ma väljendan seda. Soovi korral suunan Sind teise terapeudi juurde.
 • Rännakul kogetu on konfidentsiaalne. See tähendab, et ma ei kasuta ega jaga rännakul nähtavaks saanud infot mitte kuskil ilma Sinu loata nii, et seda on võimalik Sinuga seostada.
 • Oled oodatud küsima mistahes küsimust või pöörduma mistahes murega – lahendamatuid olukordi ei ole olemas. 

Kuidas mina saan Sind aidata?

Rännakuteraapia Brandon Bays metodil

Šamanistlikud praktikad

 • Väelooma kutsumise rännak
 • Hingeosade tagasitoomine
 • Tervendusrännak – ürgelementide tasakaalustamine
 • Rännak alailma väe ja tervise leidmiseks/tagasitoomiseks
 • Vereliini puhastamine – esivanemate väe vastuvõtmine
 • Rännak ülailma teejuhiga kohtumiseks ja juhatuse saamiseks
 • Keskmise ilma rännak suhteteemade ja igapäevaelu tervendamiseks
 • Šamanistlikud õpitoad ja trummiringid

Helirännakud Tiibeti laulvate kaussidega

Vibroakustiline massaaž Tiibeti helikaussidega

Taro kaartide ladumine – teejuhatus läbi küsimuste ja vastuste koos kaartidega

Spirituaalne coaching – teejuhatus läbi küsimuste

Ruumide ja energiavälja energeetiline puhastus

Pühade ja hingestatud sündmuste ja tseremooniate läbiviimine