Teie ees on podcast #KAOSEMAAGID Nida & Anete

Stuudios saavad kokku Šamaanitar Nida ja Nõid Anete, et rääkida kõigest sellest, mis kuulub naiseks olemise ja maagilise elu loomise juurde.  Avame oma maagilised ja külluslikud tööriistalaekad ja sealt hakkab pudenema puhast kulda. Jagame teadmisi ja kogemusi nõia- ja šamaanitarkustest, vaimsest kasvamisest, maagiast, eelmistest eludest, rännakutest, kanaldamisest, perekonstellatsioonist, joogast, tantrast,  muutunud teadvuse seisunditest, unenägemisest, manifesteerimisest, pühast suhtest, kaksikleegi teekonnast jpm. Seda kõike selleks, et teadvus saaks ikka avarduda. Meiega koos on eetris alati ka vägevad teekaaslased TAROD, kellel laseme kõneleda ja sõnumeid kanaldada just parasjagu aktuaalsetel teemadel. Kui oled kanali jälgija, tähelepanelik ja aktiivne kuulaja, võib aset leida ka selline maagia, et kanaldame just Sinu küsimusele vastuseid, soovitusi ja tarode sõnumeid. Et teada saada, kuhu ja kuidas täpselt oma küsimused saata, selleks hoia kanalil silm peal ja jälgi järgmist episoodi ning lühivideosid. 

# 1

TRUMMIPÕRIN! Sinu ees on vestlussarja ehk podcasti @KAOSEMAAGID Nida & Anete esimene episood. Salvestame märtsi kuus 2024 ja naistepäevakuu puhul kõneleme muidugi naistest ja naiseks olemisest. Pikime jutu vahele tarode sõnumeid ja lõpust leiad ka naiselikkuse võtmete tarolugemise kõikidele tähemärkidele.

# 2

Sinu ees on vestlussarja ehk podcasti @KAOSEMAAGID Nida&Anete teine episood. #2 Sel korral räägime sisemisest Mehest ja Naisest. Samuti kõnelema suhetest ema ja isaga, sest meie siia reaalsusesse kehastumisel on need suhted just need, mis meie elu, õnne ja armastuse voolamist kõige enam mõjutavad. Pikime jutu vahele tarode sõnumeid ja lõpust leiad ka tarolugemise põhimõttel: vali grupp 1-6.  

# 3

Sinu ees on vestlussarja ehk podcasti @KAOSEMAAGID Nida&Anete kolmas episood. #3. Sel korral räägime eelmistest eludest a eluvibratsioonist. Kuidas saada ligi eelmiste elude mälestustele? Kas uudishimu või vajadus?  Valime ühe vaatajaküsimuse, mida kaartidega lahata. Pikime jutu vahele tarode sõnumeid ja lõpust leiad ka tarolugemise põhimõttel: vali grupp 1-6. teemal: Mida on hetkel vaja teada eelmiste elude kohta?