Tooted ja teenused

Korduma kippuvad küsimused

Rännakuteraapia on eriliselt võimas teraapiavorm, mille läbi on võimalik tervendada rakutasandil nii füüsilisi kui emotsionaalseid seisundeid. Teraapia aitab toime tulla emotsioonide ja stressiga; avastada ja tervendada haiguste emotsionaalsed põhjused ning neid kõrvaldada; valudele leevendust tuua; muuta uskumusi, mis Sind piiravad ning Sinu väge vähendavad; tervendada sünnihetke ja sellega seotud traumasid; avastada eelmistest eludest või vereliini pidi esivanematelt  kaasa toodud mustreid ning uskumusi ning neid ümber muuta ning tervendada. 

Rännakule tulek ei eelda Sinult eelteadmisi ega muud pingutust. Terapeut juhatab Sind protsessi läbi leebe tervituse ning arvestades seda, milliseks transformatsiooniks Sinu vaim ja keha just hetkel valmis on. 

Loe läbi korduma kippuvad küsimised sh “Kuidas Rännakuks valmistuda?”. Täiendavate küsimuste korral lihtsalt kirjuta või helista mulle. 

Rännak sobib kõigile. Kui soovid täpsemalt teada, kas ja kuidas Rännak Sind toetada saab, palun võta lahkesti ühendust kontaktivormi kaudu – pakun Sulle 15 minutit tasuta konsultatsiooni. Rännakut saab kombineerida kõigi teiste ravimeetoditega. Kindlasti ei ole vaja loobuda oma raviarsti juhistest. Rännak saab Sinu tervenemist ja taastumist kiirendada ning toetada. 

Esmakohtumine Sinu teemade/murede kaardistamiseks ja sobiva teraapia valimiseks – 50 eurot

Ühekordne Rännakuteraapia sessioon kestusega 1,5-2,5 tundi –  150 eurot

Broneerides ja tasudes kolme Rännakuteraapia sessiooni eest kasutamiseks kahe kuu jooksul – 390 eurot (130 eurot ühe korra eest)

Laste rännakuteraapia kuni 14 kaasa arvatud kestusega 1 tund – 75 eurot

Broneerides ja tasudes kolme lasterännaku eest kasutamiseks kahe kuu jooksul 180 eurot (60 eurot ühe korra eest)

Teiste teenuste või vajaduste korral saada lahkesti hinnapäring kontaktivormi kaudu. 

Palun saada ülevaade oma murest, kitsaskohast, eluraskusest, millega silmitsi seisad ja jäta oma andmed kontaktivormi kaudu ning ma võtan Sinuga ise ühendust, et leppida kokku, kuidas ma saan Sind toetada. Võid kirjutada ka oma loo, mida oled püüdnud juba enese aitamiseks teha või lisada muud infot, mis tundub Sulle oluline. Kui avad mulle pisut rohkem tausta, saame esmakohtumisel tegeleda juba  sügavamate teemadega. Kui Sulle on kirjalik eneseavamine keeruline, siis piisab, kui jätad vaid kontaktid.  

Selleks, et Su keha ja vaim saaksid läbi Rännakuprotsessi kõige paremini terveneda ning soovitud muutus saaks Su ellu tulla, saad teha veidi ka omalt pool valmistudes.

Võimalusel tutvu Rännakumeetodi olemusega, et protsess ei oleks Sulle täiesti võõras või hirmutav. Saad seda teha näiteks:

Kuna protsess on aeganõudev ning võib olla vaimselt raske, on hea, kui tuled Rännakule puhanuna.

Väldi enne protsessi tugevalt söömist (söö midagi kerget) ja võid ka puuvilja või müslibatooni kotti panna, et saaksid seda vajadusel peale Rännakut ampsata. 

Püüa enne Rännakut mitte juua kohvi, energiajooke või kanget musta teed. Kohapeal pakun Sulle enda korjatud taimedest kosutavat väeteed ja vett. 

Vajad otsustamiseks lisainfot?

Kirjuta julgesti ning jäta oma kontaktandmed. Pakun Sulle 15 minutit tasuta konsultatsiooni telefoni teel, et saaksid vastused oma küsimustele. Samuti saad tunnetada, kas minu pakutav kõnetab Sind ja toetab Sinu tervenemise ja enesearengu püüdlustes

Oled armastusega vastu võetud!

Nida