Tooted

Näitan 1–4 tulemust 8-st

 • taro kaardid müsteerium

  Tarokaardi müsteerium

  Mida tähendab TAROKAARDI MÜSTEERIUM?

  See on õhtu, kus iga osaleja saab kehastuda maagiks, ennustajaks, kanaldajaks, selgeltnägijaks ja kogeda, kuidas müstilised kaardid ise hakkavad ennast avama võttes osalejad kaasa maagilisele teekonnale. Sul on võimalus oma võimed proovile panna ja Sa üllatud positiivselt.
  Varasem kokkupuude tarodega ei ole vajalik. Müsteerium sobib nii kogemud tarolugejale kui ka neile, kes soovivad astuda alles esimest sammu sel teekonnal. Vaja on vaid kaasa võtta avatud meel, pisut julgust ja lasta lahti kõigist “ah, mis nüüd mina” tüüpi mõtetest.
  TARO on põnev ja mitmekihiline holistiline märgisüsteem. Iga kaart on justkui portaal läbi mille saad minna rännakule teistesse reaalsustesse, dimensioonidesse, maailmadesse. See on kompass, mis võib Sind juhatada läbi lihtsate igapäevaste teemade, aga tungida ka sügavale alateadvuse soppidesse, aidates sealt välja tuua varjukülgi, paljastades uskumusi ja valgustades teed kõrgemaks arenguks ning vaimseks kasvamiseks. Sümboolselt on taro narratiiv, mis kätkeb meie teekonda sünnist surmani näidates võimalusi ja ohte, avades potentsiaale ja juhatades meid vaimsele kasvamisele ning täielikule eneseteostusele.
  Saad tellida müsteeriumi rikastamaks oma tüdrukuteõhtut, sõbrannadega ühisele sündmusele põneva sisu andmiseks, meeskonnaürituseks, retriidi osana või mistahes muule sündmusele. Müsteeriumit võib tellida ka koos privaatsete taro lugemistega.
  Olenevalt osalejate arvust on sündmuse sobivaks kestuseks ca 1,5 – 3 tundi.

  Energiavahetuse panus kokkuleppel sõltuvalt osalejate arvust, sündmuse kestusest ning asukohast.

   

 • konstellatsioon

  Konstellatsioon

  Kas teadsid et sõna konstellatsioon tähendab tähtede seisu? Sõna sõnalt tõlgituna koos tähtedega.
  Minu jaoks tähendab see eelkõige iseenese, Elu, sünnihetke, vanemate ja praeguse hetke täielikku vastuvõtmist just nii nagu see on, just nii nagu on tähed selle hetke kohal tunnistajaks.
  Konstellatsioon on maagia, mille toimimist teaduslik vaade ei ole veel suutnud seletada, aga kes mõistavad, mis on väli, akasha kroonika, algallikas, kvanttasand, siis neil on kergem mõista ka seda, kuidas saab seda välja lugeda, astuda mistahes energiasse ja lugeda, tunnetada seal informatsiooni just selle kohta, kus armastuse energia voolas vabalt ja kus oli see mingil põhjusel seiskunud, takerdunud. Tuua see nähtavaks, tuua valguse kätte, tuua alateadvusest teadvusesse ja seeläbi anda võimalus tervenemiseks. Anda võimalus, et esiemade ja esiisade ressurss saaks meieni voolata ja muutuda meid läbi elu kandvateks tiibadeks.
  Töötame konstellatsiooninukkude, taro kaartide või kristallidega, nii nagu Sind rohkem kõnetab.
  Sessiooni pikkus 1-1,5 tundi.

  Energiavahetuse panus 100 eurot.

   

   

 • Hingediagramm

  Manaratas ehk hingediagramm

  Manaratas ehk hingediagramm põhineb ürgelementide tasakaalul meie mistahes eluvaldkonnas.

  Teades ja tunnetades ürgelementide omadusi ja vastutusvaldkondi meie elus, saame me üldjuhul piisava kogemuse olemasolul endasse vaadates intuitiivselt aru, millist väge on vaja kasvatada või millist tagasi hoida. Kui tahaks aga suuremat kindlust ja selgust selles osas, siis saan Sind toetada nn hingediagrammi joonistamise ja lahtimõtestamisega. Tegemist on intuitiivse protsessiga, mis heidab valgust alateadvuse pimedamatele soppidele ja toob nähtamatu nähtavaks. Diagrammi saab joonistada iga oma elu valdkonna kohta nt armastus, suhted, küllus, eneseteostus, sotsiaalsus, õpingud, liidriks olemine, vaimsus, tervis, tasakaal töö ja eraelu vahel jne. Ühe valdkonna meditatiivses seisundis joonistamisele ning lahtimõtestamisele kulub umbes tund aega, mille käigus saad enda kohta põnevat teada ning kuhjaga soovitusi kaasa.

  Vahetuspanus 50,-

   

   

 • Musta pässiku tinktuur

  Musta pässiku (chaga) tinktuur

  MUSTA PÄSSIKU TINKTUUR 20 ml

  Puhtast Eestimaa loodusest korjatud, armastusega käsitsi valmistatud.

  Võimsat musta pässikut on hellitavalt kutsutud nii RAVISEENTE KUNINGAKS kui ka MUSTAKS KULLAKS. Need nimed on ta auga välja teeninud.

  Musta pässikut ehk Chaga’t (Inonotus obliquus) on inimesed tervise parandamiseks kasutanud juba aastatuhandeid. Tänapäeval toetavad seda ka arvukad teadusuuringud. Chaga on võimas antioksüdant, mis aitab tõsta organismi vastupanuvõimet, ennetada ja taastuda haigustest.

  NB! Piirituse baasil. Kindlasti lahjendada!. Säilitada võib toatemperatuuril.