Tooted

Näitan 1–4 tulemust 6-st

 • Hingediagramm

  Manaratas ehk hingediagramm

  Manaratas ehk hingediagramm põhineb ürgelementide tasakaalul meie mistahes eluvaldkonnas.

  Teades ja tunnetades ürgelementide omadusi ja vastutusvaldkondi meie elus, saame me üldjuhul piisava kogemuse olemasolul endasse vaadates intuitiivselt aru, millist väge on vaja kasvatada või millist tagasi hoida. Kui tahaks aga suuremat kindlust ja selgust selles osas, siis saan Sind toetada nn hingediagrammi joonistamise ja lahtimõtestamisega. Tegemist on intuitiivse protsessiga, mis heidab valgust alateadvuse pimedamatele soppidele ja toob nähtamatu nähtavaks. Diagrammi saab joonistada iga oma elu valdkonna kohta nt armastus, suhted, küllus, eneseteostus, sotsiaalsus, õpingud, liidriks olemine, vaimsus, tervis, tasakaal töö ja eraelu vahel jne. Ühe valdkonna meditatiivses seisundis joonistamisele ning lahtimõtestamisele kulub umbes tund aega, mille käigus saad enda kohta põnevat teada ning kuhjaga soovitusi kaasa.

  Vahetuspanus 50,-

   

   

 • Musta pässiku tinktuur

  Musta pässiku (chaga) tinktuur

  MUSTA PÄSSIKU TINKTUUR 20 ml

  Puhtast Eestimaa loodusest korjatud, armastusega käsitsi valmistatud.

  Võimsat musta pässikut on hellitavalt kutsutud nii RAVISEENTE KUNINGAKS kui ka MUSTAKS KULLAKS. Need nimed on ta auga välja teeninud.

  Musta pässikut ehk Chaga’t (Inonotus obliquus) on inimesed tervise parandamiseks kasutanud juba aastatuhandeid. Tänapäeval toetavad seda ka arvukad teadusuuringud. Chaga on võimas antioksüdant, mis aitab tõsta organismi vastupanuvõimet, ennetada ja taastuda haigustest.

  NB! Piirituse baasil. Kindlasti lahjendada!. Säilitada võib toatemperatuuril.

 • Taro kaartide ladumine, taro kaardid, taro kaartidega ennustamine, taro kaartide tähendused, ennustamine kaartidega, teejuhatusa, coaching, taro kaardi sessioon, aastaprognoos, taro lugemine

  Taro kaartide ladumine – teejuhatus

  Sind kõnetab taro kaartide ladumine – teejuhatus läbi küsimuste ja vastuste? Taro kaardi sessioon on justkui portaal igapäevareaalsusest alateadvuse müstilistesse soppidesse. Uurime seda põnevat maailma läbi kaartide. Öeldakse, et õige küsimus on alles kuues küsimus. Juhatan Sind küsimuste abil sügavama mõistmiseni.  Saad küsida nii palju küsimusi ja lahata nii palju teemasid oma elus, kui tunni aja sisse mahub. Kuna mul on terapeudi ja coach’i taust, siis pole see tavaline ennustus, vaid sessioon sisaldab rohkelt abistavaid küsimusi, soovitusi, nõuandeid, harjutusi või praktikaid, mida saad enese tervendamiseks ja ellu soovitud muutuse toomiseks kasutada.

  Kohtumisega, virtuaalkohtumisega kestusega 1 tund või edastan salvestusena.

  Energiavahetuse panus 50-100 eurot Sinu vabal valikul.

   

   

 • Rännakuteraapia Nida Tiibeti helikausid šamanistlikud praktikad taro kaardid

  Rännakuteraapia

  Rännakuteraapia on eriliselt võimas teraapiavorm, mille läbi on võimalik tervendada nii füüsilisi kui emotsionaalseid seisundeid. Teraapia aitab toime tulla emotsioonide ja stressiga; avastada ja tervendada haiguste emotsionaalsed põhjused ning neid kõrvaldada; valudele leevendust tuua; muuta uskumusi, mis Sind piiravad ning Sinu väge vähendavad; tervendada sünnihetke ja sellega seotud traumasid; avastada eelmistest eludest või vereliini pidi esivanematelt  kaasa toodud mustreid ning uskumusi ning neid ümber muuta ning tervendada. Võta ühendust konsultatsiooniks, et avastada, kuidas Rännakuteraapia just Sind aidata saab.